Eliza Kruszewska-Dobek- ukończyłam Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, która jest akredytowana przez EAGT: European Association for Gestalt Therapy i obecnie znajduję się w procesie certyfikacji. Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych. Pracuję z osobami, które znalazły się w kryzysie, doświadczają cierpienia, poszukują drogi rozwoju osobistego. Wierzę, iż terapia daje możliwość lepszego zrozumienia siebie, bardziej świadomego działania i odczuwania. To w konsekwencji otwiera możliwości zmian w życiu.

Doświadczenie zbierałam także współpracując z Mokotowskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w programie Asystentów Rodziny, z Fundacją Psychoonkologii „Ogród Nadziei” oraz prowadząc terapię zajęciową w Ośrodku Geriatrycznym. Pracując w korporacji od 2010 r zajmuję się HR. Stąd znane są mi wyzwania z jakimi mierzą się pracownicy, począwszy od szukania ścieżki zawodowej, radzenia sobie ze stresem, po wypalenie zawodowe. Prowadzę terapię również w jezyku angielskim.

Po pracy lubię spędzać czas z rodziną, energię czerpię z kontaktu z naturą. Angażuję się także w pomoc czworonożnym przyjaciołom.

Telefon: 516 425 057